• Українська
  • English
×

КРИМІНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ СЛІДЧИХ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

В Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочалися курси підвищення кваліфікації для працівників слідчих підрозділів районних відділів Національної поліції України в Одеській області.

Їх мета – надання знань про основні засади, методи та засоби розвитку і вдосконалення діяльності слідчих та оволодіння належним інструментарієм для подолання проблем у професійній діяльності, адже під час виконання службових завдань вони стикаються з низкою питань, вирішення яких потребує високопрофесійної підготовки.

2У рамках запровадження в Одеському державному університеті внутрішніх справ тренінгових технологій викладання навчальних дисциплін та наближення освітнього процесу до потреб практичних підрозділів органів Національної поліції України, на кафедрі кібербезпеки та інформаційного забезпечення; кафедрі кримінального процесу та кафедрі криміналістики, судової медицини та психіатрії проводяться тренінги з «Основ кримінального аналізу» за методами ANACAPA.

Так, завідувачем кафедрою криміналістики, судової медицини та психіатрії кандидатом юридичних наук, доцентом Зайцем О.М. проводяться тренінги з слідчими на курсах підвищення кваліфікації.

3Метою такого заходу є підвищення практичних навичок практичних працівників шляхом додаткового вивчення процесу кримінального аналізу, а саме  алгоритму складання схем подій, дій та аналізу телефонних номерів.

Також учасниками тренінгу було розглянуто, які данні необхідно з’ясувати та які кроки необхідно зробити при аналізі телефонних зв’язків. В ході відпрацювання практичних навичок групами було заповнено матрицю та складено схеми телефонних зв’язків.

Взагалі  учасники тренінгу набули навички, необхідні для аналізу великих обсягів інформації з різних джерел і формування якісного звіту, що безумовно допоможе їм у подальшій робот під час досудового розслідування кримінальних проваджень.

Перейти до вмісту