• Українська
  • English
×

Конференція трудового колективу ОДУВС

28 серпня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась конференція трудового колективу за участю делегатів від науково-педагогічного, командно-адміністративного, навчально-допоміжного персоналу, курсантів та студентів університету.

img_8771img_8782На початку заходу ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук представив нового проректора закладу вищої освіти – декана Херсонського факультету ОДУВС Солов’я Олексія Миколайовича. Окрім цього, проректору університету Холостенку Андрію Володимировичу було присвоєно спеціальне звання – полковник поліції.

Наказом МВС України нагороджено грамотою за сумлінне зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу й самовідданість, високий професіоналізм фахівця відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю старшого лейтенанта поліції Миколу Костянтинова; за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу й наполегливість наказом МВС України оголошено подяку фахівцю відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення лейтенанту поліції Сергію Сацику.

img_8791img_8809Також було нагороджено сертифікатами учасників Міжнародної заочної науково-практичної конференції «Правова культура у сучасному суспільстві», яка проходила в установі освіти «Могильовський інститут Міністерства внутрішніх справ Республіки Білорусь».

Разом з цим, очільник вишу привітав працівників, які відзначали Дні народження влітку, побажавши їм міцного здоров’я, добра, благополуччя та родинного затишку.

Заслуховування планових питань конференції розпочалось зі звіту ректора університету про підсумки діяльності у 2017/2018 навчальному році та завдання колективу на 2018/2019 навчальний рік. Було визначено пріоритетні напрями роботи в наступному навчальному році, серед яких: підвищення якості освіти, її практичної спрямованості, моніторинг освітнього процесу, постійне оновлення його змісту та форм організації, удосконалення науково-методичного забезпечення; впровадження в освітній процес новітніх інноваційних технологій, позитивного зарубіжного досвіду підготовки фахівців; img_8741img_8758підвищення результативності проведення наукових досліджень, підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів відповідно до потреб практики, створення учасникам освітнього процесу необхідних умов для здійснення ефективної наукової роботи; підвищення рівня проведення організаційних заходів з професійної орієнтації та добору кандидатів на навчання на основі прозорої системи з орієнтацією на компетенції та залучення найбільш інтелектуально розвинених й фізично підготовлених кандидатів; подальший розвиток міжнародного співробітництва у сфері підготовки фахівців для правоохоронних органів та інтеграції відомчої освіти до світового освітнього простору; забезпечення економічної стабільності, пошук нових ефективних шляхів господарювання, удосконалення матеріально-технічної бази, інфраструктури та фінансово-господарської  діяльності.

Також на делегатів конференції було покладено обов’язки щодо безумовної реалізації пріоритетних завдань ОДУВС у 2018/2019 навчальному році.

img_8718 img_8722 img_8733

Перейти до вмісту