• Українська
  • English
×

Участь представників ОДУВС у семінарі «Використання сучасних інформаційних технологій в діяльності Національної поліції України»

25 листопада 2016 року кафедра кібербезпеки та інформаційного забезпечення ОДУВС  за допомогою конференц-зв’язку skype взяла участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Використання сучасних інформаційних технологій в діяльності Національної поліції України», який відбувся на базі кафедри економічної та інформаційної безпеки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Окрім вищих навчальних закладів системи МВС, у заході взяли участь представники Департаменту Кіберполіції Національної поліції, Управління Патрульної поліції м. Дніпра та цивільні вищі навчальні заклади.

В межах семінару були розглянуті наступні питання:

  1.  Використання інформаційних технологій в діяльності Національної поліції України.
  2. Забезпечення інформаційної безпеки.
  3. Проблеми фінансової та економічної безпеки.
  4. Інформаційно-правові проблеми безпеки.
  5. Правове регулювання забезпечення кібербезпеки в Україні.
  6. Попередження та розслідування кіберзлочинів.
  7. Підготовка фахівців для боротьби з кіберзлочинністю в Україні.
  8. Використання сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій у науковій та педагогічній діяльності.

dsc_0101Окрім можливості обговорення зазначених питань, науково-педагогічним складом кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ також були направлені наступні наукові доповіді: Ісмайлов К.Ю. «Кіберпростір як сфера глобальних конфронтацій»; Ісмайлов К.Ю. «Національні механізми протидії кіберзагрозам: стан і проблеми нормативно-стратегічного та організаційного забезпечення»; Пядишев В.Г. «Комплексний підхід до боротьби з кіберзлочинністю в Європі»; Форос Г.В. «Нормативно-правове забезпечення протидії кіберзлочинності в Україні».

Перейти до вмісту