• Українська
  • English
×

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед курсантів та студентів ОДУВС

Інтелект – один із найдорожчих ресурсів людини.

25 травня 2018 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ серед курсантів та студентів вишу проведено фінальну сезонну інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?».

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Мета гри – повторити набуті знання з правознавства в нестандартній формі, перевірити загальний рівень ерудиції, формувати навички роботи в команді, а також розвивати логічне мислення та кмітливість.

Слід відзначити, що всі команди продемонстрували високий рівень підготовки та креативність. Під час гри розпалилася справжня напружена боротьба, кожна команда бажала стати переможцем і випередити конкурентів. Учасникам деякі запитання здалися легкими, інші складними, були «проблемні», але і з цими завданнями команди дуже вміло впорались.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Переможцем гри стала команда факультету № 3 під назвою «Елементарно», на 2-ому місці  – команда факультету № 1 «Спецпідрозділ», на 3-ому місці – команда факультету № 4 «Lawyers» та 4-те місце посіла команда факультету № 2 «Діти – правоохоронці».

Тож, гра пройшла у надзвичайно позитивній атмосфері та гравці ще довго ділилися своїми емоціями.

Вітаємо переможців та учасників, бажаємо їм успіхів у подальших інтелектуальних баталіях та здобутті нових знань!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????img_20180525_161250????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

 

Перейти до вмісту