• Українська
  • English
×

Іноземна делегація відвідала «Академію поліції» ОДУВС

15 серпня 2017 року в рамках проекту The Prague Security Studies Institute та МВС Чехії до Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ завітали іноземні фахівці з Чеської республіки.

img_9257До складу делегації увійшли:

– Петро Пойман, координатор проекту, The Prague Security Studies Institute (PSSI) i CEPOL;

– Барбора Неколова, засновник і директор НУО – Коти без кордонів;

img_9258– Мірослав Адамчік, Президія поліції Чеської Республіки, Бюро кримінальної поліції та слідчої служби, керівник департаменту;

img_9260– Маркета Калоускова, Президія поліції Чеської Республіки, Бюро кримінальної поліції та слідчої служби, радник;

– Мартіна Петровичова, Президія поліції Чеської Республіки, полковник Бюро кримінальної поліції та слідчої служби, радник;

img_9253– Павел Дітмар, менеджер з логістики в PSSI – Празький Інститут досліджень безпеки та інструктор на T4U – Team4Ukraine.

img_9255Метою візиту іноземних гостей, який триватиме до 18 серпня 2017 року, є здійснення оглядової екскурсії території Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» університету, обмін досвідом у сфері навчання поліцейських, проведення тренінгів, круглих столів та відвідання навчальних занять слухачів з числа поліцейських патрульної поліції, в рамках проекту The Prague Security Studies Institute та МВС Чехії.

img_9253У ході сьогоднішньої зустрічі з проректором університету – директором навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидатом юридичних наук, доцентом підполковником поліції Андрієм Холостенком та керівництвом «Академії поліції» ОДУВС іноземних фахівців ознайомили з особливостями навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ, а також учасниками іноземної делегації проведено ряд передбачених програмою наукових заходів.

img_9262Так, за участю представників Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» відбувся тренінг на тему: «Роль сил безпеки в області просторового планування соціальних послуг» та круглий стіл на тему: «Захист дітей від сексуального насильства. Досвід – Чехія, Україна».

Крім цього, під час візиту іноземних гостей заплановано проведення тренінгів на тему: «Допити дітей, які стали жертвами сексуального насильства, докладний опис методів кримінальної поліції ЧР, юридичні та технічні питання» та «Роль поліції в захисті покинутих тварин».

Перейти до вмісту