• Українська
  • English
×

Херсонський факультет ОДУВС відвідали представники Сумського державного університету

06 квітня 2017 року Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали гості з міста Суми: начальник кафедри військової підготовки Сумського державного університету полковник Микола Ляпа та доцент кафедри військової підготовки Андрій Раскошний.

viber-image-jpg4Одеський державний університет внутрішніх справ у 2016 році уклав угоду з Сумським державним університетом про навчання студентів на кафедрі військової підготовки, згідно з якою навчальний заклад здійснює підготовку студентів за програмою підготовки офіцерів запасу для підрозділів ракетних військ та артилерії Збройних Сил України.

viber-image-jpg3Студенти вивчають тактику дій артилерійських підрозділів, військову топографію, а практичні заняття відбуваються на кафедрі військової підготовки СумДУ в місті Суми. Кафедра має потужну навчально-матеріальну базу, зокрема: стрілецький тир, комп’ютерний клас, оснащений інтерактивною дошкою, аудиторії тактичної, вогневої та технічної підготовки, пункт технічного обслуговування і ремонту, бібліотеку, стройовий плац.

viber-imageПо завершенню навчання студенти проживають і проходять навчально-польові збори на полігоні реактивної артилерійської бригади, де відпрацьовують практичні навички стрільби зі зброї та водіння бойових машин.

Після дворічного навчання студенти отримують військове звання «молодший лейтенант» запасу, яке в майбутньому стане хорошою путівкою в життя, адже достеменно відомо: щоб влаштуватися на роботу у силові структури держави, потрібно мати добру військову підготовку.

viber-image-jpg2Зустріч військових гостей зі студентами та курсантами розпочалася в актовій залі факультету, де полковник Микола Ляпа коротко розповів про історію створення кафедри та відповів на запитання щодо умов вступу.

Наступна частина пройшла у холі факультету, де курсанти та студенти мали змогу ознайомитися з різноманітними зразками озброєння та військовою технікою, що вивчають студенти під час занять на кафедрі військової підготовки СумДУ.

З урахуванням вище викладеного, запрошуємо в черговий раз майбутніх абітурієнтів на навчання до Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, де є нагода отримати не тільки вищу юридичну освіту, але і військове звання «молодший лейтенант» запасу!

Перейти до вмісту