• Українська
  • English
×

Херсонський факультет ОДУВС відкрив двері для майбутніх абітурієнтів

img_20170325_11572925 березня 2017 року на базі Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей. До вишу завітали учні навчальних закладів міста, Херсонської і Миколаївської областей та їх батьки.

img_20170325_120023Науково-педагогічний склад факультету ознайомив присутніх з правилами вступу та умовами навчання у закладі вищої освіти. Під час проведення зустрічі майбутні абітурієнти та їх батьки мали можливість отримати відповіді на запитання щодо специфічних особливостей різних напрямів та форм навчання, які здійснюються навчальним закладом.

Також для учасників заходу було проведено екскурсію навчальним закладом з метою демонстрації матеріально-технічної бази Херсонського факультету та ознайомлення учнів та їх батьків з умовами проживання та навчання курсантів та студентів факультету.

img_20170325_115105Для удосконалення самостійної цілеспрямованої фізичної підготовки абітурієнтів було охарактеризовано порядок оцінювання нормативів, які передбачені під час вступу. Курсантами-першокурсниками було продемонстровано правильність виконання вправ, які складають кандидати на навчання під час проведення конкурсу фізичних здібностей.

img_20170325_110817_hdrНаступні Дні відкритих дверей будуть регулярно проводитись в останню суботу кожного місяця аж до закінчення навчального року.

Науково-педагогічний склад буде радий бачити 29 квітня цього року всіх випускників загальноосвітніх шкіл, училищ та коледжів, які виявлять бажання вступити до Херсонського факультету, а також відповісти на будь-які запитання щодо умов вступу та подальшого навчання.

Перейти до вмісту