Голова студентського самоврядування університету Вікторія Томашевська власним прикладом закликає студентів вакцинуватися від COVID-19

Голова студентського самоврядування Одеського державного університету внутрішніх справ Вікторія Томашевська власним прикладом закликає студентів вакцинуватися від COVID-19.

«Я зробила щеплення вакциною компанії «AstraZeneca» британсько-шведського виробництва і переконана, що студентам теж обов’язково потрібно вакцинуватися. Це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби та мати можливість продовжувати навчання в стінах університету.

Якщо більшість не зроблять щеплення, існує загроза переходу на дистанційне навчання. А, як показала практика, навчання у дистанційній формі тільки погіршує рівень знань здобувачів освіти.

Тому, закликаю всіх студентів зважитись на це та зробити щеплення, адже вакцинація врятує не тільки вас і ваших близьких, а й тих, хто навчається поруч з вами», – зазначила Вікторія.