ГАРЯЧА ЛІНІЯ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Шановні курсанти та студенти!

З метою забезпечення оперативного вирішення питань, пов’язаних з проходженням навчального процесу в Одеському державному університеті внутрішніх справ пропонуємо вам скористатися «гарячою лінією» ОДУВС за номером +38(068)8144747 або за електронною адресою: hotlineoduvs@gmail.com

У співбесіді, SMS-чаті, мобільному додатку Viber, електронній пошті з консультантом «гарячої лінії» кожен із вас на правах повної конфіденційності може надати свої заяви, скарги, побажання та коментарі щодо організації навчального процесу (ставлення викладачів до студентів, якості викладання, побутових умов навчання тощо).

Приймайте безпосередню участь у вдосконаленні вашого Університету!

Надайте свої пропозиції. Вони обов’язково будуть розглянуті керівництвом Університету та взяті до уваги під час формування подальшої стратегії розвитку Одеського державного університету внутрішніх справ.