• Українська
  • English
×

ФОРМУВАННЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулася нарада з питань запровадження ситуативних комплексних практичних занять «Лінія 102».

З метою реалізації положень Концепції реформування системи освіти МВС України, затвердженої наказом МВС України від 25.11.2016 № 1252, запровадження нових форм навчання, відпрацювання практичних навичок застосування теоретичних знань курсантами – майбутніми поліцейськими, в Одеському державному університеті внутрішніх справ запроваджено ситуативні комплексні практичні заняття «Лінія 102».

На нараді перший проректор державного університету Сергій Албул наголосив, що на сьогодні першочерговою задачею закладів освіти МВС України є якісна підготовка майбутніх поліцейських, спроможних професійно виконувати покладені обов’язки.

На теперішній час утворено робочі групи для розроблення сценаріїв проведення ситуативних комплексних практичних занять за різними напрямами, на яких майбутні поліцейські в реальному часі поринуть у імітовані ситуації. Це – факти насильства в сім’ї, пограбування, крадіжка, вбивство, транспортна пригода, виявлення наркотиків тощо.

Завдяки розподілу ролей на занятті, майбутні поліцейські зможуть опанувати нові навички та перевірити на практиці отримані теоретичні знання.

До проведення ситуативних комплексних практичних занять залучатимуться науково-педагогічний склад кафедр оперативно-розшукової діяльності, кримінального процесу, криміналістики, судової медицини та психіатрії, тактико-спеціальної та вогневої підготовки, адміністративного права та процесу тощо.

Перейти до вмісту