• Українська
  • English
×

Фахівці кримінальної поліції Чеської Республіки провели тренінг в «Академії поліції» ОДУВС

img_927716 серпня 2017 року в рамках проекту The Prague Security Studies Institute та МВС Чехії в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ проведено тренінг на тему: «Допити дітей, які стали жертвами сексуального насильства, докладний опис методів кримінальної поліції ЧР, юридичні та технічні питання».

img_9279Тренінг проводили провідні фахівці у даній галузі:

– Петро Пойман, координатор проекту, The Prague Security Studies Institute (PSSI) i CEPOL;

– Мірослав Адамчік, Президія поліції Чеської Республіки, Бюро кримінальної поліції та слідчої служби, керівник департаменту;

img_9280– Маркета Калоускова, Президія поліції Чеської Республіки, Бюро кримінальної поліції та слідчої служби, радник;

img_9282– Мартіна Петровичова, Президія поліції Чеської Республіки, полковник Бюро кримінальної поліції та слідчої служби, радник;

– Павел Дітмар, менеджер з логістики в PSSI – Празький Інститут досліджень безпеки та інструктор на T4U – Team4Ukraine.

img_9283Захід пройшов за участю представників Відділу ювенальної превенції УПД Головного управління Національної поліції в Одеській області, а саме: начальника відділу полковника поліції Віталія Капуляка, старшого інспектора з особливих доручень відділу Вікторії Лазарчук та інспектора відділу Тетяни Козієнко.

img_9276По завершенню тренінгу для учасників іноземної делегації було проведено оглядову екскурсію територією Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» університету, під час якої іноземні гості відвідали тири, спортивні зали центру, а також навчальні заняття слухачів з числа поліцейських патрульної поліції.

img_9312Слід зазначити, що Празький інститут безпекових досліджень є чеською неурядовою організацією, яка існує з 2002-го року. Мета цього аналітичного центру полягає в сприянні створенню стабільного, безпечного і демократичного суспільства не тільки в Чеській Республіці, а й в інших країнах.

В Україні ПІБД працює з 2014 року, в проектах спрямованих на підтримку громадянського суспільства, професіоналізацію неурядового сектору, підготовку співробітників поліції та інших силових структур.

Перейти до вмісту