Фахівці кримінальної поліції Чеської Республіки провели тренінг в «Академії поліції» ОДУВС

16 серпня 2017 року в рамках проекту The Prague Security Studies Institute та МВС Чехії в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ проведено тренінг на тему: «Допити дітей, які стали жертвами сексуального насильства, докладний опис методів кримінальної поліції ЧР, юридичні та технічні питання».
Тренінг проводили провідні фахівці у даній галузі:
– Петро Пойман, координатор проекту, The Prague Security Studies Institute (PSSI) i CEPOL;
– Мірослав Адамчік, Президія поліції Чеської Республіки, Бюро кримінальної поліції та слідчої служби, керівник департаменту;
– Маркета Калоускова, Президія поліції Чеської Республіки, Бюро кримінальної поліції та слідчої служби, радник;
– Мартіна Петровичова, Президія поліції Чеської Республіки, полковник Бюро кримінальної поліції та слідчої служби, радник;
– Павел Дітмар, менеджер з логістики в PSSI – Празький Інститут досліджень безпеки та інструктор на T4U – Team4Ukraine.
Захід пройшов за участю представників Відділу ювенальної превенції УПД Головного управління Національної поліції в Одеській області, а саме: начальника відділу полковника поліції Віталія Капуляка, старшого інспектора з особливих доручень відділу Вікторії Лазарчук та інспектора відділу Тетяни Козієнко.
По завершенню тренінгу для учасників іноземної делегації було проведено оглядову екскурсію територією Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» університету, під час якої іноземні гості відвідали тири, спортивні зали центру, а також навчальні заняття слухачів з числа поліцейських патрульної поліції.
Слід зазначити, що Празький інститут безпекових досліджень є чеською неурядовою організацією, яка існує з 2002-го року. Мета цього аналітичного центру полягає в сприянні створенню стабільного, безпечного і демократичного суспільства не тільки в Чеській Республіці, а й в інших країнах.
В Україні ПІБД працює з 2014 року, в проектах спрямованих на підтримку громадянського суспільства, професіоналізацію неурядового сектору, підготовку співробітників поліції та інших силових структур.