Екскурсія курсантів ОДУВС до музею «Таємниці підземної Одеси»

катакомбы29 жовтня 2017 року курсанти 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали музей «Таємниці підземної Одеси».

катакомбыОдеські катакомби, як і сама Одеса, відомі на весь світ своєю яскравою і насиченою історією, а протяжність катакомб під Одесою перевищує довжину відомих паризьких і римських в більш ніж п’ять разів.

Музей «Таємниці підземної  Одеси» облаштовано в катакомбах Молдаванки, де в XIX і на початку XX століття добували камінь для будівництва міста. Значно пізніше тут був створений протиатомний бункер.

катакомбыПід час екскурсії курсанти побачили безліч експозицій та інсталяцій, присвячених шахтарському побуту, партизанським загонам, одеському криміналітету, контрабанді, також кріпильні колони, підтоплені галереї, карстову печеру та кістки доісторичних тварин.

По закінченню екскурсії курсанти розташувалися на відпочинок у підземеллі, де, ділячись враженнями, поласували печивом та трав’яним чаєм на глибині 24-х метрів.