• Українська
  • English
×

Екскурсія курсантів ОДУВС до музею «Таємниці підземної Одеси»

5 листопада 2017 року курсанти 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали музей «Таємниці підземної Одеси».

Музей «Таємниці підземної Одеси» облаштовано в катакомбах у самому серці Молдаванки, де на перший погляд, знаходиться непримітний маленький гараж. Варто відкрити двері, як тут же відкривається неймовірне видовище, як з шафою-дверима в Нарнію (зовні маленький, усередині великий). На вигляд в цей гараж не поміститься навіть машина, але далі йдуть сходи, що ведуть під землю на глибину в 25 метрів, де розташовувалося підземне протиатомне сховище, розраховане на 1 200 осіб, партизанські загони, осередок одеського криміналітету, а також кріпильні колони, підтоплені галереї та карстова печера.

Катакомби Молдаванки облаштовані таким чином, що в міру просування ними зустрічаються «кімнати» із зібраними в них тематичними предметами, що відносяться до тематики історичного часу експозицій та подій з життя Одеси.

По закінченню екскурсії курсанти розташувалися на відпочинок у підземеллі, де, ділячись враженнями, поласували печивом та трав’яним чаєм на глибині 24-х метрів.

Перейти до вмісту