• Українська
  • English
×

ДОПОМОГА БІЙЦЯМ АТО ВІД ПРАЦІВНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ

Особовий склад Одеського державного університету внутрішніх справ організував збір гуманітарної допомоги для воїнів 28-ї окремої механізованої бригади, які у такі складні для держави часи, віддано несуть службу, захищаючи недоторканість та територіальну цілісність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції.

????????????????????????????????????На заклик про участь у благодійній акції відгукнувся весь науково-педагогічний та командно-адміністративний склад університету, забезпечивши придбання необхідних медичних препаратів та предметів першої необхідності.

3-1Серед лікарських засобів, переданих для бійців: протишокові, знеболюючі та противірусні препарати, перев’язувальні матеріали, антибіотики, антибактеріальні засоби, кровозамінники, фізрозчини, вітаміни тощо. Гуманітарна допомога, яка була відправлена у зону АТО, збиралась за списком, що надали самі бійці. З побажаннями повертатися живими і здоровими додому, до своїх рідних та близьких, вантаж було відправлено безпосередньо на передову.

????????????????????????????????????Командир 2-го батальйону 28-ї окремої механізованої бригади висловив подяку всьому колективу Одеського державного університету внутрішніх справ від себе особисто та від своїх бійців за підтримку, небайдужість та активну участь у допомозі військовим, запевнивши, що вони й надалі стоятимуть на сторожі миру та спокою наших громадян. При цьому бійці передали до Музею університету Прапор України зі словами подяки.

5-1«Не дивлячись на те, що на сьогоднішній день ми не беремо безпосередню участь у бойових діях на передовій, ми не повинні бути сторонніми спостерігачами під час складних подій, які відбуваються в державі. Тому ми вирішили надіслати необхідні медичні препарати та підтримати наших бійців у цей важкий для них і для держави час», – зазначив ректор ОДУВС доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Слід відмітити, що серед працівників та курсантів нашого університету також є ті, хто брали безпосередню участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, де виконували службові (бойові) завдання для збереження цілісності України, відновлення миру та спокою в нашій державі.

Перейти до вмісту