• Українська
  • English
×

До зарахування в ОДУВС рекомендовано кращих абітурієнтів набору 2017 року

18 липня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось оголошення  рішення  приймальної  комісії  щодо рекомендації  до  зарахування на денну форму навчання факультетів № 1, № 2 та № 3 Одеського  державного університету внутрішніх справ за державним замовленням абітурієнтів набору 2017 року освітнього ступеня «бакалавр».

До присутніх звернувся перший проректор університету полковник поліції Сергій Албул, який привітав батьків з високими результатами, які продемонстрували їхні діти під час вступних випробувань. «У строю зараз знаходяться майбутні курсанти, а в подальшому – офіцери поліції. Їх буде навчати підготовлений науково-педагогічний склад, серед яких більш ніж 30 докторів наук і професорів та 130 кандидатів наук і доцентів, а поряд з ними протягом усього строку навчання будуть досвідчені командири», – зазначив Сергій Албул.

Перший проректор ОДУВС відмітив, що під час свого навчання в університеті курсанти під керівництвом досвідчених фахівців мають можливість додатково займатися спортом в різноманітних секціях, брати активну участь у культурно-масових заходах, відвідувати музеї, театри нашого міста. Разом з цим, в університеті проводяться урочистості з нагоди відзначення державних свят, здійснюються заходи, направлені на патріотичне виховання курсантів.

«Бажаю всім міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, злагоди, а також, щоб Ваші діти радували нас своїми досягненнями в навчанні та службі», – додав Сергій Албул.

Рішення приймальної комісії про рекомендацію до зарахування абітурієнтів в ОДУВС оголосив проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук.

По завершенню заходу на загальних зборах до батьків та абітурієнтів було доведено вимоги щодо навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

Слід зазначити, що цього року рекомендовані до зарахування на факультети № 1, № 2, № 3 (м. Одеса) та Херсонський факультет (м. Херсон) – 275 кандидатів на денну форму навчання за державним замовленням освітнього ступеня «бакалавр».

Перейти до вмісту