• Українська
  • English
×

До уваги вступників до магістратури за спеціальністю 081 «Право»

В період з 14 травня до 5 червня 2018 року – у приміщенні приймальної комісії університету, з понеділка до п’ятниці з 9.00 год. до 17.00 год. за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1 проводитиметься реєстрація вступників для проходження єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту з іноземної мови;

26 травня 2018 року з 10.00 год. до 13.00 год. за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1 – проводитиметься додаткове вступне випробування для вступників, які вступають на основі ступенів бакалавра, магістра або рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю. (Звертаємо увагу, що така категорія вступників реєструватиметься для проходження єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту з іноземної мови лише за умови успішного проходження додаткового вступного випробування).

Кожному вступнику при реєстрації буде видано екзаменаційний листок. Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому. Інформація про пункт тестування, в якому вступник проходитиме єдине фахове вступне випробування та єдиний вступний іспит з іноземної мови, зазначається в запрошенні – перепустці, яка розміщується на інформаційній сторінці «Кабінет вступника», створеній на веб-сайті Українського центру, не пізніше ніж за три тижні до дня проведення випробувань.

11 липня 2018 року – проходитиме єдиний вступний іспит з іноземної мови;

13 липня 2018 року – проходитиме єдине фахове вступне випробування.

Для реєстрації вступник при собі повинен мати наступні документи:

– паспорт громадянина України;

– облікову картку платника податків (ідентифікаційний номер);

– документ державного зразка про раніше здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, та додаток до нього, або довідку, що підтверджує факт замовлення диплома бакалавра;

– 2 кольорових фотокартки розміром 3х4 см.

Увага!

Інформацію про іноземну мову, з якої особа бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова, або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова), а також населений пункт, у якому вступник бажає скласти єдине фахове вступне випробування та єдиний вступний іспит (може проводитися в обласних центрах (крім міст Донецьк та Луганськ), місті Київ, містах Слов’янськ, Маріуполь Донецької області, місті Сєверодонецьк Луганської області) вступник надає під час реєстрації.

Перейти до вмісту