• Українська
  • English
×

ДО УВАГИ НАУКОВЦІВ!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Національна академія правових наук України запрошують взяти участь у ІІ Харківському міжнародному юридичному форумі, який відбудеться 25-28 вересня 2018 року.

Спеціальна тема цьогорічного Форуму – розвиток права в умовах цифрової економіки. В роботі чотирьох панельних дискусій візьмуть участь відомі дослідники та практики із США, Німеччини, Італії,  Литви, Естонії, Польщі та інших держав, судді Конституційного Суду України та Верховного Суду, співробітники представництва ЄС, місій ОБСЄ та ОСЕР, ін. організацій. Будуть проведені тренінги з актуальних питань корпоративного права та права інтелектуальної власності, серія майстер-класів з прав людини та ґендерної рівності, зустрічі з представниками Уряду та органів юстиції і прокуратури.

Учасники Форуму зможуть взяти участь у зустрічі з проф. Полом Гаудером  (Університет Айови, США),  присвяченій презентації українського перекладу його книги «Верховенство права у реальному світі», здійсненого викладачами НЮУ імені Ярослава Мудрого. Також будуть презентовані результати наукових досліджень Харківської цивілістичної школи.

Детальна інформація щодо форуму: http://legalforum.nlu.edu.ua/ .

Перейти до вмісту