• Українська
  • English
×

ДО РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ТРИРІВНЕВОЇ МОДЕЛІ ПІДГОТОВКИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

В Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулася нарада з питань реалізації Концепції запровадження трирівневої моделі підготовки поліцейських, затвердженої Наказом Міністра внутрішніх справ України від 29.01.2018 р. № 51.

Ректор університету генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук зупинився на основних положеннях програмного документу, зокрема зазначивши, що поступовий перехід Національної поліції України до європейських стандартів діяльності, складна ситуація у сфері протидії кримінальним правопорушенням, особливо тим, що вчиняються з використанням вогнепальної зброї та вибухівки, умисним убивствам, розбійним нападам, терористичним актам, загрозам кібербезпеці тощо, є тими сучасними викликами, що обумовлюють потребу у новій генерації поліцейських. Саме тому керівництвом МВС України як одне з основних завдань виділена кардинальна зміна у якості підготовки майбутніх поліцейських у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання.

У свою чергу, перший проректор державного університету полковник поліції Сергій Албул довів до присутніх зміст Концепції запровадження трирівневої моделі підготовки поліцейських, затвердженої Наказом Міністра внутрішніх справ України від 29.01.2018 р. № 51, визначив її мету, завдання, розкрив основні компоненти системи підготовки кваліфікованих фахівців для підрозділів Національної поліції України з урахуванням узагальнених сучасних світових тенденцій та Стратегії розвитку системи Міністерства внутрішніх справ України до 2020 року.

На нараді було прийнято рішення щодо розроблення та надання до МВС України конкретних пропозицій для формування проекту плану заходів з реалізації Концепції.

Перейти до вмісту