• Українська
  • English
×

До ОДУВС завітали майбутні першокурсники

16 та 17 червня 2017 року до Одеського державного університету внутрішніх справ завітали школярі на Дні відкритих дверей, які влаштував заклад вищої освіти задля ознайомлення майбутніх першокурсників з діяльністю університету.

Щойно потрапивши на територію навчального закладу, гості мали змогу отримати повну інформацію про університет, після чого присутні заповнили реєстраційні листи і отримали відповіді на поставлені запитання.

Тож, 16-го червня захід пройшов у головному корпусі Одеського державного університету внутрішніх справ, а вже 17 червня зустріч з майбутніми першокурсниками відбулась на території навчально-побутового корпусу університету.

Після ознайомлення, школярі та їх батьки виразили вдячність за надану інформацію та детальну демонстрацію діяльності університету, зазначивши, що дійсно у нашому  закладі вищої освіти діє потужна науково-дослідна база, де навчають висококваліфіковані педагоги, які допомагають опановувати найпрестижніші спеціальності юриста та правоохоронця, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти європейського рівня.

Перейти до вмісту