• Українська
  • English
×

До Херсонського факультету ОДУВС завітали очільники карного розшуку Херсонщини різних років

_mg_9412Чи доводилося вам у житті спілкуватися з живими легендами? Мабуть не кожному, проте відсьогодні курсанти Херсонського факультету ОДУВС можуть з гордістю стверджувати: вони особисто спілкувалися не з однією легендарною особистістю, а відразу з шістьма професіоналами, чиї прізвища наганяли страху на самих відчайдушних, жорстоких та безжальних злодюг півдня країни. У гості до курсантів завітали оперативники Херсонської області як раз у день 100-річного ювілею створення служби карного розшуку.

_mg_9377В актовій залі факультету курсанти зустрічали людей, які в різні роки очолювали управління карного розшуку Херсонщини, серед них: начальники УКР В.Г. Вишневий, А.С. Морозов та В.Ф. Олігорський, заступник начальника управління А.М. Баштовий. Колишній начальник УМВС Херсонщини генерал-майор міліції В.В. Літвін майже півжиття присвятив оперативній роботі. Про кожного з них можна писати книжки, на рахунку кожного десятки розкритих злочинів та затриманих злочинців. Ось хоч Віктор Францович Олігорський, який керував карним розшуком області аж десять років! Або Анатолій Семенович Морозов, який 15 років свого життя ловив злочинців, а потім ще 30(!) викладав курсантам Херсонської школи міліції, а пізніше інституту агентурну справу та ОРД.

_mg_9413Під час зустрічі колишні розшукові ділилися досвідом, згадували про найбільш резонансні злочини, розкриття яких було справою честі та совісті.

_mg_9382Кажуть, що колишніх оперів не буває. Навіть знявши з плечей погони та міліцейський однострій, вони продовжують активно працювати, навчати, ділитися досвідом з молодою зміною. Керівник Херсонського факультету Олексій Соловей теж має неабиякий досвід оперативної роботи. У свій час міліцейську службу розпочинав з підрозділу карного розшуку Каховки і навіть, вийшовши на пенсію, особисто затримував серійного крадія, якого не змогли зловити в декількох областях півдня країни.

Керівник обласної організації ветеранів силових структур, голова правління громадської організації “Єдиний щит” В.В. Літвін в день 100-річного ювілею карного розшуку вручив пам’ятні знаки працівникам Херсонського факультету: викладачу кафедри спеціальних та професійних дисциплін ХФ О.А. Андрусенку, колишньому начальнику відділу з розкриття умисних та замовних вбивств управління карного розшуку області, та фахівцю ХФ майору поліції Карбовському Д.О., який, не дивлячись на молодий вік, має поважний досвід та очолював кримінальну поліцію в Корабельному районі м. Херсону та місті Нова Каховка.

_mg_9389_mg_9400 _mg_9370

Перейти до вмісту