• Українська
  • English
×

Дні відкритих дверей в ОДУВС

img_541609 та 10 грудня 2016 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ черговий раз пройшли Дні відкритих дверей.

img_5410Від початку заходів учні та їхні батьки отримали повну інформацію про наш вищий навчальний заклад, заповнили реєстраційні листи, після чого мали змогу почути відповіді на усі запитання, які підготували заздалегідь та які виникали під час розповіді, а також отримали роздруковану інформацію про курси із зазначенням строків проведення, телефону та електронної пошти для заявок.

img_5428Тож, 09 грудня гості мали змогу подивитись головний корпус ОДУВС, навчальні аудиторії, поспілкуватись з працівниками університету, після чого усіх було запрошено на концерт, який підготували наші вихованці.

img_5422Після перегляду виступів творчих колективів, працівники університету показали гостям роботу кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, сучасний мультимедійний тир ОДУВС, а також ознайомили з кафедрою спеціальної та фізичної підготовки, де курсанти продемонстрували правильне виконання фізичних вправ.

img_2196Далі було проведено улюблене усіма абітурієнтами заняття з криміналістики, де усі мали можливість оглянути обладнання слідчої валізи і самостійно попрацювати зі слідами на прикладі дактилоскопії.

img_219810 грудня нова група школярів відвідала навчально-побутовий корпус вищого навчального закладу та під час проведення заходу змогла не лише ознайомитись з організацією роботи, навчання в ОДУВС, цікавими заняттями, але й відвідати музей історії університету, де почути цікаві факти про наш виш.

img_2164Разом з цим, цього ж дня учні та їхні батьки мали змогу на власні очі побачити роботу правоохоронців-кінологів, які продемонстрували вміння своїх чотирилапих помічників з пошуку прихованого предмету, а також виявлення умовного вибухового пристрою і наркотичної речовини, які були встановлені на автомобілі.

img_2185Обидва дні виявились досить насиченими та цікавими, адже гостям випала можливість за такий короткий час подивитись та пізнати багато нового про бажану майбутню професію.

Перейти до вмісту