• Українська
  • English
×

«Дитина – не товар і не засіб заробітку, не зволікай – дій!»

Саме під такою назвою вийшли друком Методичні рекомендації щодо ідентифікації дітей, постраждалих від торгівлі людьми, та надання їм допомоги, а також Брошура для співробітників патрульної поліції з алгоритмом дій у разі виявлення дитини, яка жебракує на вулицях міста. Авторкою даних матеріалів на замовлення ГР «Віра, Надія, Любов» стала керівниця Центру гендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Олена Ковальова.

20161104_091147Торгівля людьми є однією з гендерно-обумовлених проблем, тому протидія цьому соціально негативному явищу знаходиться у фокусі уваги Центру гендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ.  Діти – найбільш уразлива група, тому потребує особливої уваги та захисту з боку держави та суспільства. Жебракування дітей – ганебне явище, яке є однією із форм торгівлі людьми та протидія якому вимагає дієвих форм та методів діяльності органів влади, а також небайдужості кожного члена суспільства. Від належного рівня взаємодії органів публічної адміністрації та громадського сектору залежить ефективність протидії торгівлі людьми в кожному куточку України.

Підготовлені матеріали під час їх презентації отримали схвальні відгуки практичних працівників поліції та інших органів публічної адміністрації. Науковці Одеського державного університету внутрішніх справ приділяють значну увагу розробці алгоритмів вирішення проблем, з якими стикаються практичні працівники. Адже тільки за умови синергії науки та практики можлива розбудова правової та демократичної країни, вільної від будь-яких проявів насильства.

Перейти до вмісту