• Українська
  • English
×

ДЕНЬ ЗНАНЬ У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

_mg_2630_mg_265401 вересня 2017 року в Херсонському факультеті ОДУВС відбулися заходи з нагоди святкування Дня знань.

На стройовому плацу підрозділу університету вишикувався весь перемінний склад − курсанти та студенти 1-3 курсів, а також навчальні групи слухачів первинної професійної підготовки.

На урочистих заходах були присутні проректор державного університету_mg_2670_mg_2680 – директор навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання підполковник поліції Андрій Холостенко та заступник директора навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання – декан факультету №2 (заочного навчання цивільних осіб) Сергій Деревянкін.

Після стройового вітання представника від керівництва державного університету з присутніми та виконання Гімну України було вшановано хвилиною_mg_2686_mg_2682 мовчання пам’ять про тих, хто проявив мужність, стійкість і відвагу при виконанні службового обов’язку, тих, хто ціною власного життя намагався зробити все можливе для збереження цілісності України, відновлення миру та спокою задля майбутнього процвітання незалежної держави.

Далі ведучими зачитано вітальні телеграми з Днем знань від колегії МВС та Міністра внутрішніх справ А.Б.Авакова, а також привітання директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Г.О. Доскевича з цим святом.

З привітальним словом до першокурсників та всіх присутніх виступили_mg_2697 _mg_2694проректор державного університету А. Холостенко та т.в.о. декана Херсонського факультету О. Соловей.

В урочистій обстановці першокурсникам традиційно було передано символічний ключ від знань та залікову книжку студента, а постійному атестованому складу факультету вручено нагрудні знаки поліцейських.

Присутні батьки з захопленням спостерігали на стройовому плацу за своїми дітьми − курсантами та студентами-першокурсниками,_mg_2772_mg_2796 які цьогоріч вступили до вищого відомчого навчального закладу. Але найбільшою, мабуть, радістю для них стало розпорядження керівництва підрозділу про часове звільнення курсантів 1 курсу набору 2017 року, які успішно пройшли табірний збір − юнаки та дівчата поділяться з рідними яскравими враженнями та емоціями від навчання, похваляться першими заохоченнями від керівництва за досягнуті успіхи у спортивно-масовій роботі та службовій діяльності.

_mg_2806_mg_2814Завершився захід проходженням курсантами та слухачами первинної професійної підготовки урочистим маршем.

А з понеділка у повну силу розпочнеться навчальний процес, самопідготовка, активна участь курсантів та студентів у науковій роботі та заняття у спортивних секціях. Науково-педагогічний склад факультету теж з нетерпінням чекає спілкування з молодим поповненням, ділитиметься власним досвідом та фаховими знаннями.

Побажаємо молодим правоохоронцям міцного здоров’я, миру, творчої наснаги, успіхів у навчанні та службі на благо Українського народу!

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту