• Українська
  • English
×

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Щорічно у цей день український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. 

img_0200В урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, разом з керівництвом міста Одеси та області, а також представниками духівництва, ветеранських організацій та громадськості, також взяв участь ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Нині, у 29-ту річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

Багато років ви були і є прикладом мужності та виконання обов’язку перед Батьківщиною. Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок. Пам’ять про загиблих залишиться з нами назавжди, а подвиг воїнів-афганців у цей непростий для України час служить гідним прикладом героїзму для нинішніх захисників нашої рідної країни.

Приємно відзначити, що колишні воїни-інтернаціоналісти і сьогодні беруть на себе ініціативу і відповідальність за порозуміння й злагоду в українському суспільстві, за зміцнення стабільності у державі. Люди, обпалені війною, особливо гостро відчувають такі важливі суспільні цінності, як мир і злагода.

Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну, пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру.

Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, щастя, миру та добра.

Перейти до вмісту