• Українська
  • English
×

День вшанування пам’яті правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків

У календарі 22 серпня є особливим для українських правоохоронців – це День пам’яті та скорботи. Сьогодні на Олександрівському проспекті біля меморіалу пройшов мітинг-реквієм на честь правоохоронців, які загинули, захищаючи від протиправних посягань життя і здоров’я громадян та державний устрій.

img_8141img_8143Вшанувати пам’ять загиблих правоохоронців прийшли їхні близькі й рідні, керівництво міста та області, ГУНП, представники ветеранських організацій, духівництва, громадськості, а також представники Одеського державного університету внутрішніх справ.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих правоохоронців і поклали квіти до Меморіалу пам’яті «Захисникам правопорядку» як данину поваги до загиблих товаришів, які ціною власного життя захистили мир і спокій громадян.

img_8146img_8152Життя на землі дається людині лише один раз, і кожен має змогу вибирати свій власний шлях. Професія поліцейського завжди пов’язана з ризиком, і її обирають люди, які готові жертвувати своїм життям заради інших.

Є символічний сенс у тому, що на державному рівні визначено вшановувати пам’ять про відважних правоохоронців саме напередодні національного свята – Дня Незалежності. Адже боротьба за незалежність триває в протистоянні криміналу, який зазіхає на економіку держави, на її правовий статус, на особисті права та свободи, здоров’я та життя її громадян.

img_8154img_8164Для правоохоронців День пам’яті став ще й днем професійного єднання, вшановуючи пам’ять загиблих побратимів, згуртовуючись, аби стати дужчими, пильнішими, непоборнішими.

Час плине швидко, лави поліції поповнюються новими поколіннями правоохоронців. Героїзм полеглих – це вже історія, проте в пам’яті назавжди залишається приклад самовідданості й жертовності тих, хто, не шкодуючи сил і життя, загинули під час виконання службових обов’язків.

     img_8158img_8166  img_8165 img_8170img_8155img_8156

Перейти до вмісту