• Українська
  • English
×

На гостину до Херсонського факультету ОДУВС

Як проходить вступний іспит з фізичної підготовки? Які спеціальності можна отримати по закінченню факультету? Чи можна дівчатам-курсантам використовувати косметику? А чи справді у добовому наряді курсанти не сплять цілу добу? Невже у їдальні курсанти самі накривають, прибирають, миють посуд?

На такі різноманітні запитання 22 березня відповідали науково-педагогічні працівники та методисти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, до яких у гості завітали учні старших класів Херсонського ліцею журналістики та права. Методичні працівники надали розгорнуту інформацію про умови вступу, особливості форм навчання, перелік спеціальностей, за якими ведеться підготовка майбутніх правоохоронців.

Для гостей закладу була проведена екскурсія, під час якої вони особисто мали змогу побачити лекційні зали, бібліотеку, стрілецький тир, їдальню, спальні приміщення, криміналістичний полігон.

В рамках програми профорієнтаційного заходу ліцеїсти побачили відеоролик про Херсонський факультет ОДУВС, а також пройшли міні-курс з вогневої підготовки у тирі закладу.

Херсонський факультет

 

Перейти до вмісту