• Українська
  • English
×

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ КРАМАТОРСЬКА

23Працівники Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали вихованців дитячих будинків м. Краматорськ Донецької області.

Саме напередодні Дня Святого Миколая до маленьких мешканців будинку дитини «Антошка» та дитячого будинку «Гайок», розташованих у м. Краматорськ Донецької області, завітали гості із святковими подарунками. Ця благодійна акція була організована за участю працівників прокуратури Львівської та Донецької областей, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, ДНДЕКЦ, Одеського державного університету внутрішніх справ та волонтерів.

45У дитячому будинку «Антошка» зустрічав гостей директор будинку Анатолій Романов, який розповів, що тут сьогодні виховується 93 дитини – всім не більше трьох років. 17 з них має проблеми зі здоров’ям та інвалідність, 8 евакуйовані з окупованого Донецька. Більшість з них – це діти, батьки яких вирішили, що вони їм не потрібні, діти, які прожили ще дуже мало, але вже зазнали багато горя.

А краматорський будинок дитини «Гайок» існує вже близько 90 років. Ледь не століття його вихователі допомагають дітям, які мають різні відхилення у розвитку. Директор Раїса Мусієнко, розповіла, що сьогодні тут живе 23 хлопчика та дівчинки, віком від 3 до 7 років. Слід зазначити, що всі вони у свій час стали безпосередніми свідками жахів війни, сами їх у 2014 році проросійські терористи та найманці намагалися силоміць вивезти з України.

67Гості передали дітям солодощі, теплий зимовий одяг, білизну, побутову техніку, засоби гігієни, іграшки тощо. Святковим подарунком від малечі стали новорічні пісні та віршики.

Керівник будинку дитини «Антошка» Анатолій Олексійович Романов та завідувач дитячого будинку «Гайок» Раїса Іванівна Мусієнко подякували гостям за постійну підтримку дітей у такі важкі часи.

СПОДІВАЄМОСЬ, ЩО СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

ПРИНЕСЕ ЛЮБОВ У ДИТЯЧІ СЕРЦЯ,

МИР ТА ЗЛАГОДУ В УКРАЇНУ!

Перейти до вмісту