• Українська
  • English
×

Чергове поповнення книжкової скарбниці університету

Координатор проектів ОБСЄ в Україні надає підтримку реформам та допомагає країні справитися з викликами, що постали у часи кризи. Виконувані ним проекти сприяють докорінним перетворенням, необхідним для розбудови стабільного та демократичного майбутнього країни.

Координатор застосовує багатосторонній підхід та реалізує проекти, які стосуються широкого спектру питань, таких як: конституційна, правова та судова реформи; освіта в сфері прав людини та юридична освіта; діалог як інструмент у подоланні кризи та здійсненні реформ; психологічна та соціальна реабілітація осіб, які постраждали від кризи; боротьба з кіберзлочинністю та торгівлею людьми; розмінування та демократичний контроль над безпековим сектором; захист довкілля; безпека кордонів; свобода ЗМІ; вибори; належне урядування; ґендерна рівність.

У рамках продовження взаємодії за ініціативою Координатора проектів ОБСЄ в Україні до Одеського державного університету внутрішніх справ було передано більш ніж 180 примірників видань та роздаткових матеріалів навчальної літератури, використання якої сприятиме більш якісній підготовці майбутніх правоохоронців та юристів.

Дякуємо за співпрацю!

Перейти до вмісту