• Українська
  • English
×

Благодійна допомога пораненим в зоні АТО українським військовим

Одеський державний університет внутрішніх справ черговий раз долучився до благодійної допомоги бійцям, пораненим під час бойових дій на Сході нашої країни.

Цього разу до 411-го Центрального військового клінічного госпіталю було передано шприці та системи для переливання крові, які стануть у нагоді під час лікування поранених військових.

На сьогоднішній день лікувальні заклади активно надають медичну допомогу усім воїнам АТО, які беруть участь у виконанні бойових завдань по захисту нашої Батьківщини, оберігаючи найсвятіші державні цінності – Незалежність та Суверенітет, без яких країна як держава існувати не зможе. На жаль, практично усі військові, які повернулися із зони бойових дій, потребують медичної або реабілітаційної допомоги.

Слід зазначити, що 411 Центральний військовий клінічний госпіталь є багатопрофільним, спеціалізованим лікувальним і профілактичним закладом Збройних Сил України, в якому на лікуванні щорічно перебуває близько 20 тис. хворих, в тому числі поранених військових, куди їх направляють для надання висококваліфікованої медичної допомоги.

Медичні працівники закладу подякували за активну участь у допомозі українським військовослужбовцям та висловили сподівання, що спільними діями ми зможемо підтримати бійців, які боронять територіальну цілісність нашої держави.

Перейти до вмісту