• Українська
  • English
×

Благодатний молебень до дня святої мучениці Тетяни

img_9148img_914425 січня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся благодатний молебень до дня пам’яті святої великомучениці Тетяни, на якому були присутні представники науково-педагогічного складу, курсанти та студенти вищого навчального закладу.

Святковий молебень за мир, благоденство, здравіє, а також про допомогу у навчанні провів настоятель університетської каплички на честь святого мученика Іоанна Воїна клірик Одеської єпархії УПЦ протоієрей Ярослав Власюк.

img_9159img_9162По завершенню молебного співу хор Одеської духовної семінарії під керівництвом протоієрея Василя Петручка виконали різнобарвну гамму народних колядок та щедрівок, створивши справжню казкову феєрію Різдва та Старого Нового року. Тим часом священик окропив присутніх святою водою.

Зауважимо, що Тетянин день – християнське і народне свято, яке припадає на 25 січня, згідно з григоріанським календарем, і є одним із днів студента. Назване на честь святої Тетяни, християнської мучениці, яка жила в Римі, протягом правління імператора Олександра Северуса. Також свята Тетяна вважається покровителькою студентів.

Перейти до вмісту