• Українська
  • English
×

Бібліографічні читання пам’яті англійського письменника Чарльза Діккенса

img_245807 лютого 2017 року у загальній бібліотеці Одеського державного університету внутрішніх справ відбулись бібліографічні читання, приурочені до 205-ї річниці з дня народження Чарльза Діккенса.

img_2464Давно вже загальновизнано, що Чарльз Діккенс є одним з найвидатніших і найсвоєрідніших письменників англійської і європейської літератури XIX століття. Це письменник вікторіанської епохи, який не тільки відобразив її у своїх творах і порушив проблеми, котрі хвилювали англійське суспільство, а й намагався їх розв’язувати. Його активна літературна й громадська діяльність сприяла великим змінам – ліквідації боргових тюрем, реформ у галузі освіти і судочинства, збільшенню кількості доброчинних організацій і відродженню меценацтва.

img_2462Романи Діккенса являють собою панораму англійського життя вікторіанської епохи, унікальну за багатством спостережень і різноманітності відображених людських типів. «Пригоди Олівера Твіста» (1838), «Крамниця старожитностей» (1841), «Домбі і Син» (1848) створюють вичерпно повний портрет суспільства. Читачі люблять Діккенса тому, що він був митцем величезного, незвичного таланту, окриленого добротою і щирою любов’ю до людей. Літературна спадщина Діккенса величезна – п’ятнадцять романів і безліч творів інших жанрів.

У рамках заходу читачам представлено бібліографічний огляд творів автора, які є в нашій бібліотеці.

Перейти до вмісту