• Українська
  • English
×

АРСЕН АВАКОВ: НАЙВАЖЛИВІША ОЦІНКА РОБОТИ ПОЛІЦІЇ – ДОВІРА ЛЮДЕЙ, І ВОНА ЗРОСТАЄ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков привітав увесь особовий склад Національної поліції з другою річницею з дня її заснування.

Глава МВС підкреслив, що шлях реформ, яким рухається Національна поліція України, непростий і вимагає зусиль від кожного поліцейського.

«Ми йдемо шляхом перетворення і реформ. Змінюємо нашу поліцейську структуру і змінюємося самі. Цей шлях дуже непростий і нам потрібно докласти чимало зусиль», – відзначив Арсен Аваков.

Він також підкреслив, що суспільство бачить зміни – і довіра населення до Національної поліції продовжує зростати. «Найважливішою оцінкою й основним показником нашої роботи є не показники і відсотки – це вторинне і це прийде само собою. Найважливішою є довіра людей, яка сьогодні зростає. Звертаюся до Вас, панове поліцейські, цінуйте цю довіру! Не ошукайте цю довіру – не підведіть!» – підкреслив міністр внутрішніх справ.

Арсен Аваков висловив переконання, що Нацполіція подолає шлях реформ і гідно служитиме українському народові.

Своєю чергою голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що за два роки існування  нова українська поліція має суттєві здобутки: понад 300 тисяч розкритих злочинів, 180 тисяч затриманих злочинців, і довіра населення – понад 40%. Він підкреслив, що кожна із цих цифр результати роботи колективу, який попри виклики, продовжує рухатися вперед.

«Процес формування Національної поліції був дуже складним і два роки тому ми починали з нуля, в атмосфері тотальної недовіри з боку суспільства, в умовах війни та терористичної загрози. І за кожним нашим досягненням – люди, які насправді і є найбільшим надбанням. Саме вони рухають реформу та будують нову, сучасну, європейську поліцію», – зазначив Сергій Князєв.

Глава Нацполіції підкреслив, що поліція пройшла перший етап – перезавантаження і продовжує рухатися шляхом змін: «Ми визначили свій вектор розвитку, і повернення назад вже не буде. Це доводять своєю щоденною службою наші поліцейські. Бо історію нової поліції пишуть звичайні патрульні, дільничні, оперативники та слідчі з усіх куточків країни.

Сергій Князєв привітав увесь особовий склад і подякував кожному поліцейському, який гідно несе службу. А також привітав усіх українців зі святом і висловив вдячність за довіру та підтримку.

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту