• Українська
  • English
×

«Академію поліції» ОДУВС відвідала делегація Департаменту юстиції США

img_866431 липня 2017 року в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Підтримка і забезпечення сталості реформ у Національній поліції України» до Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ завітала іноземна делегація у складі фахівців Департаменту юстиції США.

img_8709До складу делегації увійшли: Андреа Сіміч, заступник директора, програма ICITAP Департаменту юстиції США; Емілі Лейвал, програмний аналітик, програма ICITAP Департаменту юстиції США, та Мадлен Хелашвілі, радник з питань реформи професійного навчання, Регіональний офіс в Україні програми ICimg_8710ITAP Департаменту юстиції США.

У ході зустрічі з керівництвом університету іноземних фахівців ознайомили зі структурою та матеріально-технічною базою вищого навчального закладу, а також з основними напрямками, за якими здійснюється підготовка курсантів та студентів ОДУВС.

img_8712Разом з цим, для учасників делегації було проведено оглядову екскурсію територією Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» університету.

img_8724Іноземні гості відвідали три тири та два спортивні зали центру, буфет, їдальню, медичну частину та гуртожиток, а також були присутніми на практичних заняттях з дисциплін «Тактико-спеціальна підготовка» та «Дії поліцейського на місці події», які проводились на спеціально обладнаному полігоні.

Крім цього, іноземні фахівці відвідали тренінгові заняття з ряду дисциплін, поспілкувались з представниками науково-педагогічного складу центру та слухачами-поліцейськими з числа патрульної поліції, які проходять первинну професійну підготовку.

img_8685 img_8675 img_8701 img_8707 img_8718img_8720

Перейти до вмісту