• Українська
  • English
×

Ад’юнкти університету розпочали навчальний рік з планування заходів

img_84922021-2022 навчальний рік в Одеському державному університеті внутрішніх справ для здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти розпочався із робочої зустрічі з керівництвом університету.

img_8480Із вступним словом виступив доктор юридичних наук, професор Андрій Бабенко, який, на правах гаранта, представив нещодавно оновлену освітньо-наукову програму «Право» та надав інформацію про особливості навчання на третьому освітньо-науковому рівні вищої освіти.

Завідувач докторантури та аспірантури Ірина Теслюк, в свою чергу, довела інформацію про можливість формування індивідуальної освітньої траєкторії, обов’язок семестрового та річного звітування, зазначила умови проходження щорічної атестації. Окремо, для ад’юнктів першого курсу наголосила на двомісячному схваленні теми наукового дослідження, а для другого курсу – на інформації про педагогічну практику в третьому семестрі.

Проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук довів вимоги дотримання правил внутрішнього розпорядку в університеті, наголосив на неухильному дотриманні дисципліни та законності особовим складом.

img_8486Із пропозицією провести найближчим часом засідання Загальних зборів самоврядування ад’юнктів, аспірантів та докторантів виступила секретар Алевтина Стариченко, яка окреслили питання для обговорення.

Насамкінець, Андрій Бабенко поділився досвідом роботи з джерелами та літературою для підготовки дисертації, наголосив на неухильному дотриманні етики та академічної доброчесності, відмітив можливість входження у міжнародну академічну спільноту.

В результаті спілкування зі здобувачами обговорено стан готовності дисертаційних робіт та перспективи виконання індивідуального плану на навчальний рік.

 img_8495    img_8476 img_8475

Перейти до вмісту