• Українська
  • English
×

Вітання з Днем Незалежності України!

Шановні освітяни, курсанти, студенти, слухачі, працівники

та ветерани вищих навчальних закладів МВС України!

Департамент персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України та я особисто щиро вітаємо вас із Днем Незалежності України!

24 серпня народ України відзначає 26 річницю, відколи здійснилася наша мрія – адже синьо-жовтий прапор об’єднав українців в бажанні створити власну державу та бути господарями на своїй прекрасній українській землі.

Цей день є визначним для кожного з нас, бо ми разом щодня будуємо майбутнє відомчої освіти, яка має відповідати запиту суспільства, що створило нову українську поліцію. Абсолютно нова, небувала в Україні правоохоронна система, що служить та захищає громадянина, потребує нового взірця  працівника – поліцейського європейського зразка, який стане помічником, порадником та другом у будь-якій ситуації.

Реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України впроваджує нові стандарти відбору і професійного навчання поліцейських, що є запорукою їх подальшої ефективної діяльності та сприятиме  розбудові України як сучасної демократичної та європейської держави.

І перші успіхи повинні додатково нас мотивувати для впровадження інноваційних методів навчання на користь нашого суспільства та нашої Батьківщини.

Вірю, що Ви докладете всіх зусиль для уславлення кращих традицій відомчої освіти в нашій державі. Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними Присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання миру та спокою.

Тож бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, міцності духу, родинного миру та спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння Українському народові!

            З повагою

Директор Департаменту персоналу,

організації освітньої та наукової

діяльності МВС

полковник поліції                                                                                                                        Г.О. Доскевич

24 серпня 2017 року

Перейти до вмісту