• Українська
  • English
×

14 березня – День українського добровольця

14 березня 2018 року з нагоди відзначення Дня українського добровольця керівництво Одеського державного університету внутрішніх справ взяло участь в урочистій церемонії покладання квітів до меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення АТО.

Заходи проходили на території скверу біля Одеської обласної державної адміністрації за участю керівництва міста та області, а також представників духівництва, ветеранських організацій та громадськості.

Нагадаємо, що Верховна Рада України прийняла постанову «Про встановлення Дня українського добровольця». Згідно з постановою День українського добровольця відзначається 14 березня.

У пояснювальній записці до постанови зазначено, що березень 2014 року увійшов у новітню історію України завдяки фактичній анексії Криму. Крім того, в південно-східних регіонах України закликали до від’єднання від України.

Саме 14 березня 2014 року понад 500 добровольців із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки для подальшої участі у воєнних діях. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Ми пишаємося тим, що Україна має справжніх патріотів, добровольців, захисників своєї Батьківщини, тих, хто цілком та повністю відданий національним інтересам задля кращого майбутнього нашої держави.

Перейти до вмісту