• Українська
  • English
×

Представники вишу відвідали театрально-музичну виставу “Чуваки не святкують, або Ukrainian”

До Дня пам’яті Героїв Крут проректор ОДУВС полковник поліції Максим Корнієнко спільно із викладачами, курсантами та ад’юнктом кафедри теорії та історії держави і права підполковником поліції Ольгою Корженко відвідали театрально-музичну, динамічну та правдиву виставу про війну з росією і про те, як люди жили ДО – “Чуваки не святкують, або Ukrainian” в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі імені В. Василька. 

Сюжет вистави – це вервиця житейських історій українця зі славного міста Конотоп, який щиро ділиться своїми історіями про зростання, любов, дружбу і зраду коханої. Тут, як і в житті, переплетуться історії про наше «миле» спільне радянське минуле й жахливо бурхливе сьогодення.

Не зважаючи на серйозність подій, актори театру Олександр Самусенко та Дмитро Усов змогли підняти усім глядачам настрій та повірити в найкраще майбутнє. Хоча кожне дійство цієї вистави тримало глядачів у постійному напруженні, здивувало незвичністю постановки, неочікуваним розвитком подій і швидкістю зміни сцен і реакцій: від гомеричного сміху до болючих сліз; порадувало живим і колоритним мовленням, життєвістю сцен, пізнаваністю подій, людяністю й щирістю.

«Це – вистава про війну, яка руйнує, калічить, вбиває, але віртуозно розказана ліричною мовою під гітару. Вона камерна і багатолюдна, серйозна і смішна, та й закінчується досить символічно».

Перейти до вмісту