ОДУВС отримав від КМЄС ліцензійне програмне забезпечення для здійснення OSINT

Одеський державний університет внутрішніх справ, в рамках проєкту D30 (цифровий детектив), отримав від Консультативної Місії Європейського Союзу (головний офіс) ліцензійне програмне забезпечення для здійснення OSINT (розвідки з відкритих джерел): Maltego One – Enterprise, Socialnet, Pipl.

Проєкт D30 (цифровий детектив) або «Детектив-2030» був розпочатий у 2021 році. Цей проєкт був ініційований Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС) та Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань США (INL), і спрямований на розширення можливостей правоохоронних органів у сфері здійснення цифрових розслідувань.

Зазначені програмні інструменти для пошуку кіберзлочинців та візуалізації даних будуть використовуватись у навчальному процесі на освітній програмі «Кримінальний аналіз», а також у науково-дослідній діяльності лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу.