• Українська
  • English
×

Представники університету забезпечили охорону публічного порядку під час «Гуморини-2017»

img_2943img_293401 квітня 2017 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у забезпеченні охорони публічної безпеки і порядку під час проведення культурно-видовищних заходів в рамках фестивалю «Гуморина-2017».

Складаючи присягу, курсанти ОДУВС з перших хвилин приступають до несення служби. Отже, юні правоохоронці вже не перший рік залучаються до забезпечення правопорядку під час проведення масових заходів.

img_2946img_2931Тож, в цей день охорону публічного порядку забезпечили 200 поліцейських із числа працівників та курсантів університету.

Зауважимо, що перед початком несення служби з особовим складом вишу було проведено стройовий огляд та детальний інструктаж. Охорона публічного порядку здійснювалася на головній вулиці міста – Дерибасівській, якою яскравим святковим парадом пройшли учасники фестивалю «Гуморина-2017».

Офіцери та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ усвідомлюють, яка відповідальність покладена на них, тому серйозно ставляться до своїх обов’язків, розуміючи, що від них залежить спокій жителів та гостей рідного міста.

Перейти до вмісту