• Українська
  • English
×

В ОДУВС відбулася презентація «Кар’єра юриста в органах юстиції»

13 березня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулася презентація на тему: «Кар’єра юриста в органах юстиції».

Мета заходу полягала в інформуванні студентів спеціальності «Правознавство» про можливості отримання роботи та практичного досвіду в органах юстиції Одеської області.

Презентацію провів керівник Головного територіального управління юстиції в Одеській області – Микола Станіщук. «Сьогодні ми маємо можливість по закінченні Вами учбового закладу і отриманні юридичної освіти запропонувати працювати разом на користь України, для народу. Для реалізації даної цілі на нашій базі проходять відкриті конкурси на заняття вакантних посад і все, що потрібно: юридична освіта, знання державної мови, комп’ютерних технологій та власне бажання», – повідомив на початку зустрічі Микола Станіщук.

dsc_0054dsc_0062Кожен напрямок роботи Головного територіального управління юстиції був детально охарактеризований співробітниками управління з одночасною демонстрацією презентації «Кар’єра юриста в органах юстиції».

«Запрошуємо вас проходити практику на базі Головного територіального управління юстиції в Одеській області та в подальшому на роботу. Запрошуємо вас стати членом нашої команди», – наголосила в кінці виступу начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції Надія Швець.

Тож, студенти, а в подальшому молоді юристи мали змогу дізнатись про переваги роботи в органах юстиції, про необхідні знання та навички для кожного з напрямків роботи.

Перейти до вмісту