Тренінг для школярів з дотримання алгоритмів дій при виявленні вибухонебезпечних предметів

Ініціативною групою курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ, за підтримки кафедр вогневої підготовки і тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки, в Одеському ліцеї № 2 проведено тренінг з дотримання алгоритмів дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Майбутні офіцери поліції підготували для школярів мультимедійні презентації, відеофільми, а також роздатковий матеріал у вигляді брошур та інформаційних стендів.

У подальшому зазначений тренінг буде презентовано і в інших закладах середньої освіти.

Учням розповіли про небезпеку, яку несуть вибухонебезпечні предмети. Провели демонстрацію муляжів військових вибухових боєприпасів та саморобних вибухових пристроїв. Разом з цим, у форматі квесту з дітьми відпрацьовано алгоритми дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів та проведено інструктивну бесіду щодо особистої безпеки під час літніх канікул.