Студенти ОДУВС обговорили напрями майбутньої співпраці зі студентами ЛьвДУВС

Напередодні новорічних свят студенти першого курсу спеціальності 081 «Право» навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до міста Львова, де їм разом з куратором – доцентом кафедри державно-правових дисциплін к.ю.н. Олесею Борисовою вдалося ознайомитися з традиціями католицького Різдва, помилуватися архітектурою давнього міста та відчути гостинність колег з Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ.

Під час подорожі одесити ознайомилися з історією міста на екскурсії, яку для них провела фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи ЛьвДУВС Людмила Андрушко. Відвідали замки Львівщини, собори, костели та затишні кав’ярні. Ознайомилися з матеріально-технічною базою Інституту права, обговорили специфіку навчання в обох вишах, можливості академічної мобільності та способи формування індивідуальної освітньої траєкторії. Налагодили дружні стосунки між студентським самоврядуванням та запросили студентів ЛьвДУВС до Одеси в гості.

Дякуємо колегам за чудовий прийом, цікаві розмови та смачну каву!

До зустрічі в Одесі!