Спортсмени університету вибороли призові місця у Відкритому чемпіонаті Одеської області з дзюдо

29 січня в Одесі проходив Відкритий чемпіонат Одеської області з дзюдо серед юніорів, юніорок та дорослих.

За результатами запеклої боротьби спортсмени Одеського державного університету внутрішніх справ посіли наступні призові місця:

– курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Мукан Ганна у ваговій категорії до 73 кг зайняла 1-ше місце;

– курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Філіпчук Ярослав у ваговій категорії до 100 кг виборов 3-тє місце;

– курсант 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Тарас Юрчак у ваговій категорії до 81 кг зайняв 3-тє місце.

Тренери команди: старший викладач кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки майор поліції Юрій Коломієць та викладач кафедри Святослав Карапет’янц.

Вітаємо наших спортсменів!