Презентація книги «Від інтиму до світогляду: нариси з гендерної журналістики»

Сьогодні, 28 вересня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась презентація книги «Від інтиму до світогляду: нариси з гендерної журналістики» для студентів 1-го курсу спеціальності «Право» факультету № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки.

Авторами книги є одеські журналісти: Олександр Галяс – заступник редактора одеської газети «Порто-Франко» та Тамара Гладка, які входять до числа найбільш активних популяризаторів гендерної тематики в українських медіа.

У своїй роботі автори піднімають тему гендерної рівності та гендерних стереотипів.

Наприкінці зустрічі відбулось жваве обговорення зазначеної тематики.

Ректор університету полковник поліції Дмитро Швець подякував Олександру Галясу за плідну співпрацю та привітав із 70-річним ювілеєм, вручивши ювілейну відзнаку «100 років Одеському державному університету внутрішніх справ».