Правопросвітницькі зустрічі зі школярами Одещини

24 січня в.о. заступниці директора інституту права та безпеки ОДУВС Іриною Риженко та в.о. доцентки кафедри конституційного та міжнародного права ІПБ ОДУВС Наталією Петренко для майбутніх абітурієнтів навчального закладу – учнів 9-11 класів м. Одеси та Одеської області було проведено вебінар на тему «Опікун та законний представник – найкращі мої помічники».

Особливістю заходу є поєднання теоретичних знань, необхідних кожній людині в повсякденному житті, з прикладами з практичної діяльності спікерок. На переконання Ірини Риженко та Наталії Петренко сучасній молоді необхідні не просто знання, а і реальні дієві механізми їх застосування та реалізації. Саме в цьому цінність нашого закладу вищої освіти.

Спікерки розповіли про університет, особливості вступу та навчання за різними освітніми програмами. Майбутні вступники подякували за пізнавальний вебінар та пообіцяли запропонувати ще декілька цікавих для них тем.

Дякуємо за можливість поспілкуватись з дуже розумними учасниками вебінару!