Парламентар, голова Наглядової ради ОДУВС Олексій Леонов проінспектував «Пункт незламності» вишу

В Одесі, у Приморському районі, на вулиці Успенській, 1 для одеситів та гостей міста працює «Пункт незламності», облаштований у приміщенні Одеського державного університету внутрішніх справ за ініціативи ректора вишу полковника поліції Дмитра Швеця.

Народний депутат України IX скликання, голова Наглядової ради ОДУВС Олексій Леонов проінспектував приміщення та відзначив, що всі необхідні умови забезпечені у повному обсязі.

– На мою думку, це один з найкращих «Пунктів незламності» у нашому місті, – зазначає нардеп, – завдяки ректору Дмитру Швецю тут все обладнано на кращому та необхідному рівні: Wi-Fi від Starlink, гарячі напої, електроенергія – можна прийти і зарядити свій гаджет, коли немає світла, є аптечка. Я хочу подякувати ОДУВС, ректору університету, Міністерству внутрішніх справ за підтримку ініціативи створення «Пунктів незламності», завдяки чому одесити можуть отримати необхідні умови під час вимкнення світла.