КУРСАНТИ ВИШУ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ СПОРТИВНОГО ОНЛАЙН-ЧЕЛЕНДЖУ

Одеське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України підбило підсумки онлайн-челенджу “Здорова_Нація”, покликаного залучити студентську молодь до підтримки здорового способу життя.

Учасники челенджу повинні були виконати та зняти на відео регламентовані 3 вправи для парного виконання та опублікувати їх у соцмережах. Журі обрало найкращі роботи та заохотило молодих спортсменів подарунками.

Відео курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ було високо оцінене журі та стало призовим!

Вітаємо наших переможців – це курсанти другого курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Владислав Солончук та Анастасія Майдановська.