Зустріч ректора ОДУВС з Почесним консулом Латвійської Республіки в м. Одеса

Сьогодні, 12 серпня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ провів зустріч із Почесним консулом Латвійської Республіки в м. Одеса Олегом ВЕРЕТЕННІКОВИМ.

Сторони обговорили співпрацю за наступними напрямками, зокрема: налагодження взаємодії вишу з закладами вищої освіти Латвійської Республіки; допомога університету в реалізації міжнародних проєктів та грантових програм; перспективи залучення латвійської академічної спільноти, практичних працівників до міжнародних наукових та науково-практичних конференцій, круглих столів, відкритих лекцій, тренінгів, вебінарів, що проводяться на базі Одеського державного університету внутрішніх справ, спрямованих на розвиток та підвищення освітнього потенціалу, удосконалення академічного викладання та особистісного розвитку; налагодження міжнародної академічної мобільності здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників вишу з закладами вищої освіти Латвійської Республіки; співпраця в інших сферах, пов’язаних з освітніми та академічними аспектами.

Майбутнє партнерство в сфері освітньої діяльності у відносинах між Україною та Латвією сторони мають намір закріпити Меморандумами про співпрацю Одеського державного університету внутрішніх справ із закладами вищої освіти Латвійської Республіки.