Захід за участю професора University of Wisconsin Law School ERIN K MCBRIDE для здобувачів вищої освіти ОДУВС

Фахівці зі Сполучених Штатів Америки активно долучаються до навчального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ шляхом залучення іноземних експертів до факультативних онлайн-занять, які проводяться в університеті.

Розкрити міжнародний досвід та розуміння інституту помилування погодилась іноземний фахівець з публічного дослідницького університету, що розташований у місті Madison, штат Wisconsin.

9 березня для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників відбулось онлайн-заняття за участю професора University of Wisconsin Law School ERIN K MCBRIDE на тему: «Звільнення від відбування покарання у зв’язку із помилуванням за законодавством США. Частина 2».

В ході проведення онлайн-лекції професор ERIN K MCBRIDE зазначила про історію розвитку інституту помилування, провела аналіз американського законодавства щодо здійснення помилування та акцентувала увагу на питаннях щодо ефективності інституту помилування через аналіз резонансних справ.

Жвава дискусія наприкінці заходу свідчила про зацікавленість здобувачів вищої освіти вишу в обраній спікером тематиці.