Захід за участю професора права Erin Kelley MCBRIDE з University of Wisconsin Law School для здобувачів вищої освіти ОДУВС

Залучення міжнародних експертів з країн Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки, які мають великий досвід роботи у відповідній сфері освітньої діяльності, є одним з важливих напрямків роботи університету.

Співпраця з іноземними партнерами, зокрема: закладами вищої освіти, підприємствами, установами, організаціями зарубіжних країн дає змогу представникам університету та здобувачам вищої освіти отримувати, а також використовувати передовий досвід іноземних колег, підвищувати професійний рівень знань, розширювати сферу наукових інтересів.

Так, 14 листопада, відділом міжнародного співробітництва Одеського державного університету внутрішніх справ було організовано та проведено факультативне онлайн-заняття для курсантів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування за участю професора права Юридичного факультету університету Вісконсіна, Директора Програми стажування корінних народів, Директора Урядової та Законодавчої клініки ЕРІН КЕЛЛІ МАКБРАЙД за темою: «Закон і правозастосовча практика у Сполучених Штатах».

Під час онлайн-лекції професор Erin Kelley MCBRIDE звернула увагу на розмежування законодавчих компетенцій штатів та держави, розповіла про особливості правозастосування та зазначила про передбачені законом санкції за однакові види злочинів.

Жвава дискусія наприкінці заходу свідчила про зацікавленість здобувачів вищої освіти вишу у обраній спікером тематиці.